KREDYTY

Interesuje Państwa zakup działki, domu lub mieszkania? A może finansowanie związane z działalnością gospodarczą?

Najprawdopodobniej inwestycja nie obędzie się bez zaciągniecia kredytu hipotecznego. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów finansowania, z którego korzysta blisko 80% kupujących nieruchomości.

klucze

Każdy bank ma własną procedurę ubiegania się o kredyt – różne pisma i formularze, które należy wypełnić, jak i dokumenty, które muszą zostać do wniosku kredytowego dołączone. Co więcej, zasady przyznawania kredytów oraz ich oprocentowanie są na bieżąco aktualizowane. Wszystko to może przytłoczyć i zniechęcić do zakupu nieruchomości lub kredytu inwestycyjnego na firmę.

Dlatego właśnie warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Nie tylko zajmę się w Państwa imieniu wszystkimi formalnościami, ale również będę wsparciem merytorycznym przed, w trakcie, jak i po transakcji. Mam dostęp do ofert wielu banków i znam każdą procedurę.

Dzięki doświadczeniu i dobrej znajomości rynku kredytowego, gwarantuję najlepszą możliwą ofertę oraz sprawne uruchomienie kredytu. Państwu pozostaje złożenie podpisów na dokumentach i czekanie na pozytywną decyzję.

W przypadku finansowania przedsiębiorców, ubieganie się o kredyt zajmuje więcej czasu i niekiedy trzeba przygotować klienta na cały ten proces od kilku do kilkunastu tygodni, żeby wszystko zakończyło się sukcesem.

Aby mieć pewność, że otrzymają Państwo kredyt, zapraszam na spotkanie w celu oceny Państwa zdolności kredytowej oraz ustalenia priorytetów w działaniu. Najlepiej sprawdzić ją jeszcze przed podpisaniem umowy przedwstępnej / rezerwacyjnej, aby uniknąć niepewności i stresów związanych z decyzją kredytową banku.

klucze