LOKOMOTYWA BIZNESU

Lokomotywa Biznesu to przedsiębiorcy z Torunia i okolic, którzy pomagają sobie poprzez rekomendacje. Zapraszamy na nasze śniadania biznesowe.

Jesteśmy inicjatywą non-profit przedsiębiorców z Torunia i okolic. Nasza nazwa nie jest przypadkowa – jak lokomotywa napędza cały skład kolejowy, tak my chcemy napędzać gospodarczo nasz region. Jak? Możesz wierzyć lub nie, ale ludzie po prostu lubią sobie pomagać, a jeszcze bardziej – odwzajemniać pomoc. W biznesie tym bardziej.

Nasza główna aktywność to organizacja śniadań biznesowych. Mówiąc w skrócie: każdy na spotkaniu zna dziesiątki jeśli nie setki osób, do których kontaktu poszukujesz jako do swoich potencjalnych klientów lub kontrahentów. Opowiedz nam tylko czym się zajmujesz, a chętnie się tymi kontaktami z Tobą podzielimy i polecimy Ciebie jako osobę godną zaufania. A rekomendacje mają moc wręcz magiczną – w świecie, w którym jest tyle nieuczciwości w biznesie, człowiek za którego ręczy zaufana osoba to prawdziwy skarb. A może Ty znasz osobę, której potrzebuje ktoś z nas? Podziel się kontaktem – wymierną wdzięczność obdarowanej osoby odczujesz bardzo szybko. Tak budują się trwałe i skuteczne relacje biznesowe.

Profil na Facebooku

Ostatnia zorganizowana konferencja Następna Stacja 3.0